En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Bakan Çavuşoğlu'na Eskişehir'de büyük ilgi... "Koşa koşa sizi görmeye geldim"

Video Haber 11.09.2021, 14:45

Eskişehir'e gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, STK'larla bir araya geldiği toplantının dışında çarşıda esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti. Çavuşoğlu vatandaşlardan büyük ilgi gördü, ilginç diyaloglar yaşandı...

Eskişehir’de bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.  Bakan Çavuşoğlu'na Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak da eşlik etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bugün öğle saatlerinde Eskişehir’e geldi. Eskişehir Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Çavuşoğlu, Reşadiye Camii’nde cuma namazı kıldı. Namaz sonrası Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak ve valilik ziyaretine katılan heyet ile birlikte Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde esnafı ziyaret eden Bakan Çavuşoğlu, vatadaşlara karanfil hediye etti.

Yoldan geçen vatandaşlar ve esnafın yoğun ilgisi ile karşılaşan Bakan Çavuşoğlu, kendisine iletilen talepleri dinledi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@