Whatsapp ara yüzünü değiştiriyor! İşte yeni tasarımı...

Whatsapp, ara yüzünü değiştirmek için yakın zamanda 2.21.21.6 beta sürümünü getirdi. İşte detaylar...

BİLİM 10.10.2021, 19:55
Whatsapp ara yüzünü değiştiriyor! İşte yeni tasarımı...

Whatsapp geliştirici ekibi platforma yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Yakın bir zaman içerisinde popüler anlık mesajlaşma uygulamasına yeni bir güncelleme geldi. Android işletim sistemine gelen yenilik beta 2.21.21.6 sürümüyle kullanıcıların karşısına çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda anlık mesajlaşma servisi geliştiricilerinin grup bilgilerine ayrılmış bir arayüz üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı. Bu noktada değişikliklerin son halini almadığı ve kararlı bir sürüme ulaşmadığı söyleniyordu. WABetaInfo’ya göre mesajlaşma servisi aynı değişiklikleri iletişim bilgileri bölümünde de sunmayı planlıyor.

Sistemi genişletmek istiyor

WhatsApp tarafından sunulan yeni arayüz 2.21.13.10 beta sürümünde sunulana oldukça benziyor. Uygulamanın getirdiği seçenek ilk olarak şirket bilgileri olarak kullanıcıların karşısına çıktı. Şimdi ise arayüzün yenilenen tasarımı iletişim bilgilerini de kapsıyor. Bu noktada anlık mesajlaşma uygulamasının sistemi genişletmek istediği ortaya çıkıyor. Popüler mesajlaşma uygulaması tarafından beta sürümüyle sunulan bu özelliğin henüz ne zaman kararlı sürüme geleceği bilinmiyor. Bu konuda şirket tarafından herhangi bir açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@