Anadolu Üniversitesi gönüllülerinden öğrencilere destek

Anadolu Üniversitesi Eskişehir’in Alpu İlçesi Sakarıkaracaören’deki Şehit Zeynel Gülgen İlkokulu’nda “Üşümesin Ayaklar Projesi"ni hayata geçirdi.

EĞİTİM 17.11.2022, 14:30 17.11.2022, 14:35
Anadolu Üniversitesi gönüllülerinden öğrencilere destek

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü 7 Kasım’da Üşümesin Ayaklar projesi kapsamında Eskişehir’in Alpu İlçesi Sakarıkaracaören’deki Şehit Zeynel Gülgen İlkokulu’nda “Üşümesin Ayaklar Projesi”ni hayata geçirdi.

İlkokul düzeyindeki öğrencilere mont ve ayakkabı desteği yapılan proje kapsamında öğrenciler almış oldukları hediyeler sonrasında büyük mutluluk yaşadı.

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü geçmiş yıllarda da önemli projelere imza atmıştı. Kulüp, bu sene içerisinde de ‘Her Çocuğa Bir Umut’, ‘Geleceğimiz İçin Anasınıfı’, ‘Tozlanmasın Okunsun’, ‘Bir Dilek Tut’, ‘Sevgi Evi’, ‘Huzurevi’, ‘Mektup Kardeşliği’ ve ‘Sokak Hayvanları’ gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeyi planlıyor. Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü böylece ihtiyaç sahiplerine ulaşarak ve yardım ederek toplumda duyarlılığı ve farkındalığı arttırmayı amaçlıyor.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@