Ellerini öpüp karnelerini verdiler

Eskişehir’de işitme engellilere eğitim verilen okulda Vali Erol Ayyıldız, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre öğrencilere karnelerini dağıttı, öğrenciler büyük sevinç yaşadı.

EĞİTİM 17.06.2022, 12:01
Ellerini öpüp karnelerini verdiler

Eskişehir’de işitme engellilere eğitim verilen okulda düzenlenen karne törenine Vali Erol Ayyıldız, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre de katıldı. 

Çamlıca Mahallesi’nde bulunan Ahmet Yesevi İşitme Engelliler Okulu’nda düzenlenen karne törenine, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay, Tepebaşı Kaymakamı Ahmet Önal, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan katılarak öğrencilerle bir araya geldi, karne sevinçlerini patlaştı. 

Karne sevinçlerini paylaştılar, tebrik ettiler 

Düzenlenen törenin ardından işitme engelli öğrencilere sınıflarında karneleri ve hediyeleri verdi. Anaokulu ve ilkokul düzeyindeki çocuklara karnelerini ve hediyelerini veren protokol üyeleri, engelli öğrencilerin karne sevincini paylaştı.

Elini öpüp karnesini verdi 

Engelli öğrencilerin karnelerini aldığı esnada oluşan samimi ortam içleri ısıttı. Vali Ayyıldız, karne verdiği bir öğrencinin elini öperken, diğer protokol üyeleri de çocuklara sevgilerini gösterdi, karne sevinçlerini paylaştı, çocuklar büyük bir sevinç yaşadı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@