İKAF’23’ün sloganı belli oldu... Öğrenciler ödüllerini aldı

İKAF’23 Ödüllü Slogan Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.

EĞİTİM 18.05.2023, 16:42 18.05.2023, 16:48
İKAF’23’ün sloganı belli oldu... Öğrenciler ödüllerini aldı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda ve Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen İç Anadolu Kariyer Fuarı (İKAF'23) ’ün sloganı, ödüllü yarışmayla öğrenciler tarafından belirlenmişti. Öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören slogan yaraşmasında, ön jüri tarafından belirlenen üç slogan İKAF Anadolu resmî Instagram hesabından yine öğrencilerin oylamasına sunulmuş ve dereceye girenler bu şekilde belirlenmişti. . İKAF'23 Slogan Yarışması'nda üçüncü olan bin, ikinci olan 3 bin ve birinci olan öğrenci 5 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.

İKAF’23’ün sloganı: “Kariyerini planla, geleceğini tasarla”

Öğrencilerin verdiği oylarla belirlenen yarışmayı kazanan slogan “Kariyerini planla, geleceğini tasarla” olmuş,  ödüle hak kazanan diğer iki slogan ise sırasıyla “Yeteneğini geleceğinle buluştur” ve “Yeteneğine değer kat” olmuştu.

Slogan Yarışması birincisi ödülünü Rektör Erdal’dan aldı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda, bölgemizdeki 20 paydaş üniversite ile birlikte Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşen İç Anadolu Bölgesinin en büyük kariyer fuarı olan İKAF’23, Yunus Emre Kampüsü’nde yüzlerce etkinlikle düzenlenmiş ve yoğun bir ilgi görmüştü. İKAF’23 Slogan Yarışması’nda birinci olan Şeyma Nur Burhan ödülünü Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’dan aldı.

Rektör Erdal: “Gençlerimizin geleceğini planlaması çok önemli”

İKAF’23 Slogan Yarışması’nda dereceye giren isimlere ödüllerini takdim eden Rektör Erdal, üç ismi de tebrik ederek şunları söyledi: “Öğrencilerimizin ve gençlerimizin geleceğini planlaması bizim için çok önemli. CBİKO koordinasyonunda bölgemizdeki 20 paydaş üniversite ile birlikte Üniversitemizin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan İKAF’23’e ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kapsam olarak en büyük kariyer fuarına ev sahipliği yapmış olmaktan da ayrıca mutluyuz. İKAF ile pek çok öğrencimize, mezunumuza ve gencimize staj ve istihdam fırsatı yakaladık, kariyerlerini planlamaları için bir imkân sağladık. İKAF’23’ün sloganını da burada bulunan öğrencimiz belirledi. Tüm süreç boyunca gençlerimizi ve öğrencilerimizi ön planda tutarak ilerledik. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@