Elon Musk'tan "mason" göndermeli açıklama! Twitter ücretli mi olacak?

Twitter'ı satın alan ABD'li milyarder Elon Musk'tan dikkat çeken yeni açıklamalar geldi... "Mason" göndermeli açıklamasında twitter'ın bazı kullanıcılar için ücretli olabileceğini belirtti.

EKONOMİ 04.05.2022, 11:14 04.05.2022, 11:21
Elon Musk'tan "mason" göndermeli açıklama! Twitter ücretli mi olacak?

ABD'li milyarder Elon Musk twitter'ı 44 milyar dolara satın almasının yankıları sürerken, Elon Musk'tan dikkat çeken açıklamalar da devam ediyor.

İnternet ve ekonomi dünyasında Elon Musk'ın twitter'da ne gibi değişiklikler yapacağı merak edilirken Musk'tan CNN'nin o haberi sonrasında dikkat çeken yeni paylaşımlar geldi... 

"Sizlerin bilgiye erişiminizi kontrol etmek isteyen bu kuruluşları kim finanse ediyor?"

Musk önce, CNN International'ın bir haberini paylaştı. Söz konusu haberde bazı büyük şirketler, Musk'ın patronluğunda nefret söylemine karşı sınırlamalarından geri adım atması halinde Twitter'ı boykot etmeye çağrılıyordu. Musk bu haberi paylaştığı tweet'inde, "Sizlerin bilgiye erişiminizi kontrol etmek isteyen bu kuruluşları kim finanse ediyor? Haydi araştıralım." ifadelerine yer verdi. 

"Twitter sıradan kullanıcılar için her zaman bedava olacak ama belki ticari/hükümet kullanıcıları için cüzi bir ücret olacak"

Musk, sonrasında attığı tweet'lerde de, "Twitter sıradan kullanıcılar için her zaman bedava olacak ama belki ticari/hükümet kullanıcıları için cüzi bir ücret olacak. Nihayetinde hür masonların düşüşünü, duvar ustalığı hizmetini bedavaya vermeleri getirdi" dedi. 

Musk'ın bu paylaşımları da sosyal medyada tartışmalara ve birçok yoruma neden oldu... 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@