Eskişehir'de 3 fuar birden açılacak

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi ve ETO TÜYAP Fuar Merkezi, eylül ayında 3 fuara birden ev sahipliği yapacak

EKONOMİ 22.08.2023, 14:54
Eskişehir'de 3 fuar birden açılacak

ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi bünyesindeki ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nin eylül ayında Eskişehir Tarım Fuarı’na, Raylı Sistemler Fuarı’na ve Eskişehir Endüstri Fuarı’na ev sahipliği yapacağını söyledi. 

Eskişehir Ticaret Odası tarafından hizmete sunulan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, Eylül ayında üç fuara birden imza atacak. Endüstrinin, tarımın, raylı sistemler sektörünün ve savunma sanayinin öncü firmaları yine Eskişehir’de buluşacak.

EFKM bünyesinde faaliyet gösteren ETO TÜYAP Merkezi’nde 6- 10 Eylül tarihleri arasında dördüncü kez Eskişehir Tarım fuarı, 19 - 21 Eylül günlerinde ikinci kez Raylı Sistemler, Altyapı ve Teknolojileri Zirve ve Fuarı, 27-30 Eylül tarihleri arasında üçüncü kez Eskişehir Endüstri fuarı gerçekleşecek. Açıldığı günden bu yana milyonlarca ziyaretçiyi firmalarla bir araya getiren ETO TÜYAP Fuar Merkezi, Eylül ayında yine iş dünyasının buluşma noktası olacak.

İkili iş görüşmeleri 27 Eylül’de başlayacak

ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde fuarların yanı sıra Eskişehirli KOBİ’leri Türkiye’nin dev firmalarıyla aynı masada buluşturan “İkili İş Görüşmeleri” (B2B) üçüncü kez düzenlenecek. 27-30 Eylül tarihleri arasında Eskişehir Endüstri Fuarı’yla eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan İkili İş Görüşmeleri’nde yüzlerce iş görüşmesi yapılacak. Bu sayede ETO üyesi KOBİ’ler ve üreticiler, savunma sanayinin ve endüstrinin öncü firmalarının satın alma departmanları ve tedarik bölümünün üst düzey yöneticileriyle bir araya gelecek.

"Fuarlar Eskişehir’in ticaret ve sanayisine güç katıyor"

ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarlar ve İkili İş Görüşmeleri hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eylül ayında Eskişehir’de 3 fuar ve İkili İş Görüşmeleri düzenleyecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin şehrin ticaret ve sanayisine değer kattığını belirten ETO Başkanı Güler, düzenlenen fuarlar sayesinde hem Eskişehirli firmaların iş hacmini artırdığını hem de Eskişehir’in ticaret ve sanayisinin gelişimine katkı sağlandığını söyledi.  Eskişehir’in fuarcılıktaki hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini belirten ETO Başkanı Metin Güler, ticaretin ve sanayinin nabzının Eylül ayında ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde atacağını sözlerine ekledi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@