ESO üyeleri için yeni anlaşma

Finansman kolaylığı için imzalar atıldı...

EKONOMİ 10.01.2021, 15:25 10.01.2021, 15:32
ESO üyeleri için yeni anlaşma

Eskişehir Sanayi Odası ve Şekerbank arasında imzalanan protokol ile Oda Üyesi üreticiler, uygun koşullarda finans kredisi imkânlarından faydalanabilecek. Bu kapsamda ESO Yönetim Kurulu Üyesi Evren Şahin ve Şekerbank Merkez Şube Müdürü Çağlar Doğan, ESO düzenlenen törenle protokole imza attılar.

"Projeler üretmeye devam ediyoruz"

İmza töreni öncesi değerlendirmede bulunan ESO Yönetim Kurulu Üyesi Evren Şahin, “Odamız Üyelerinin işlerini kolaylaştıracak, üretim ve istihdamlarına katkı sağlayacak projeler üretmeye devam ediyoruz. Üretimin temel unsurlarından olan finansman kısmı için bankalarımızla protokoller yapmayı da sürdürüyoruz. Bu sefer Şekerbank ile bir protokol imzaladık. Firmalarımız yeni koşullara göre değişen finansman ihtiyaçlarını kendi finansal yapısına uygun ödeme seçenekleri kredi kullanabilecekler” dedi.

Birçok avantajdan faydalanabilecekler

Protokolün içeriğine dair bilgi veren Şekerbank Merkez Şube Müdürü Çağlar Doğan ise, “Protokol ile ESO Üyeleri, kredi faiz oranı avantajlarından faydalanabilmenin yanında, 3 ay ödemesiz dönemli ve üretici firmanın finansman yapısına uygun şekilde 3 ayda bir taksit ödemeli krediler gibi avantajlardan faydalanabilecek.  Zorlu salgın sürecinde de üretimin finansmanında ekonomik etkilerin en aza indirilebilmesi için çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@