Milli Emlak duyurdu... Eskişehir'de çok sayıda tarla, bahçe, arsa ve konut satışa çıktı!

Eskişehir'de Odunpazarı ve Tepebaşı'ndaki çok sayıda tarla, arsa, bahçe ve kamu konutu, Milli Emlak tarafından satışa ve kiralama ilanına çıkarıldı... İşte o taşınmazların listesi, bilgileri ve şartlar...

EKONOMİ 27.03.2021, 16:56 27.03.2021, 21:31
Milli Emlak duyurdu... Eskişehir'de çok sayıda tarla, bahçe, arsa ve konut satışa çıktı!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, Milli Emlak tarafından Eskişehir'de çok sayıda arsa, tarla, bahçe vasfındaki taşınmazın satılacağı ve kiralanacağı duyuruldu. Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinin çeşitli mahallelerinde bulunan taşınmazların bir kısmı satılacak bir kısmı da 3 yıl süreyle kiralanacak. 

İki mahalledeki kamu konutları da satılacak 

Satışa çıkarılan alanlar arasında kamu konutları da bulunuyor. Yayınlanan ilanda, Odunpazarı'nda Kurtuluş ve Tepebaşı'ndaki Yeni mahallelerinde toplam 7 adet kamu konutunun da satışa çıkarıldığı belirtildi.

Satışa çıkan arsa, tarla ve bahçeler hangi mahallelerde?

İlanda, satışa çıkarılan arsa, tarla, bahçe gibi taşınmazların Odunpazarı'nda Orhangazi, Cunudiye, Kireç, Yahnikapan mahallelerinde, Tepebaşı'nda da Hisar, Çalkara, Şirintepe, Eskibağlar, Esentepe, Beyazaltın mahallelerinde bulunduğu belirtildi. 

Kiralanacak arsa, tarla ve bahçeler hangi mahallelerde?

Milli Emlak, Eskişehir'deki çok sayıda arsa, tarla ve bahçeyi de 3 yıl gibi sürelerle kiralayacak. Yapılacak ihalelerde kiralanacak taşınmazların Tepebaşı'nda Sulukaraağaç, Muttalip, Uludere, Kavacık, Karagözler, Yeni Akçayır ve Kızılcaören mahalleleri, Odunpazarı'nda da Aşağıılıca, Sarısungur, Akpınar, Uludere, Doğankaya, Kalkanlı, Karapazar, Karaalan mahallelerinde bulunduğu ifade edildi. 

Satış ve kiralama ihaleleri nisan ayında yapılacak

Yapılan duyuruya göre ihaleler 12-13-14-15 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 

Satışa ve kiralamaya çıkarılan taşınmazlarla ilgili tüm bilgileri ve başvuru şartlarını okumak için bu linke tıklayın... 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@