MÜSİAD’dan Ahmet Sivri’ye ziyaret

MÜSİAD Şube Başkanı Avukat Oğuz Özdemir ve beraberindekiler AK Parti Tepebaşı Belediyesi Başkanlığı aday adayı Ahmet Sivri’yi ziyaret etti.

EKONOMİ 19.08.2023, 12:10 19.08.2023, 12:13
MÜSİAD’dan Ahmet Sivri’ye ziyaret

MÜSİAD Şube Başkanı Avukat Oğuz Özdemir ve beraberindekiler AK Parti Tepebaşı Belediyesi Aday Adayı Ahmet Sivri’yi ziyaret etti.

Uzun süredir MÜSİAD Üyesi olan ve zaman zaman yönetimlerde görev alan Sivriler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sivri, Tepebaşı Belediye Başkan Aday Adayı olacağını yakın çevresiyle paylaşmıştı.

Sivri, bir süredir istişare amaçlı ziyaretler yapıyor. Bu kapsamda ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, EOSB Başkanı Nadir Küpeli ve ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret etmişti. Sivri, bu süreçte sivil toplum ve parti tabanının da görüşlerini alıyor.

Sivri’ye yönelik ziyaretler de artarken, son olarak MÜSİAD Şube Başkanı Avukat Oğuz Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sivri’yi Basın Şehitleri Caddesi’ndeki yönetim ofisinde ziyaret etti.

Ahmet Sivri, 2009-2011 yılları arasında AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı yapmış 2011 genel seçiminde milletvekili aday adaylığı için görevinden ayrılmıştı. Sivri, 2014 yerel seçiminde Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi seçilmiş, 2014-2019 arasında bu görevi sürdürmüş, 2019 yerel seçimlerinde deTepebaşı Belediye Başkan aday adayı olmuştu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@