TEI duyurdu! Eskişehir'de üretildi, ilk kez Teknofest'te sergilenecek

Eskişehir'e faaliyet gösteren Türkiye’nin lider motor şirketi TEI duyurdu... İlk defa İzmir'deki TEKNOFEST'te sergilenecek.

EKONOMİ 26.09.2023, 16:23 26.09.2023, 16:31
TEI duyurdu! Eskişehir'de üretildi, ilk kez Teknofest'te sergilenecek

Eskişehir'e faaliyet gösteren  TEI, yerli ve millî ürünlerini İzmir ve Eskişehir’de aynı anda ziyaretçilerle buluşturacak. TEI bir yandan dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST İzmir’de yerini alırken, diğer taraftan Eskişehir Endüstri Fuarı’nda yeni iş birlikleri için görüşmeler gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ilk turbofan motoru TEI-TF6000'nin üretilen ilk motor bütünü TEKNOFEST İzmir’de sergilenecek 

TEI, TEKNOFEST İzmir’de, yerli ve millî platformları göklerle buluşturan özgün motorlarını sergileyecek. Türkiye’nin ilk turbofan motoru TEI-TF6000 ilk kez İzmir’de ziyaretçilerin ilgisine sunacak.  27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Çiğli Havalimanı’nda gerçekleştirilecek festivalde Türkiye’nin havacılık serüvenine ilkleri kazandıran gaz türbinli ve pistonlu motorlar teknoloji severlerle buluşturulacak.

TEI, Eskişehir Endüstri Fuarı'na da katılacak 

TEI aynı zamanda 27 – 30 Eylül tarihleri arasında, Eskişehir Ticaret Odası Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 3’üncüsü düzenlenecek Eskişehir Endüstri Fuarı’nda da boy gösterecek. Havacılık ve savunma sektörlerinden binlerce profesyoneli bir araya getirecek fuarda TEI, hem yerli ve millî ürünlerini sergileyecek hem de yeni iş birliği fırsatlarını değerlendirecek

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@