Ahmet Ataç: Yakında açıyoruz, şimdiden Eskişehir'e hayırlı olsun

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, yenileme çalışmaları tamamlanan ve yakında açılması planlanan merkezde incelemelerde bulundu.

HAYAT 26.02.2023, 11:57 26.02.2023, 12:06
Ahmet Ataç: Yakında açıyoruz, şimdiden Eskişehir'e hayırlı olsun

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, yenileme çalışmaları tamamlanan ve yakında açılması planlanan Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’ni incelemelerde bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Bahçelievler Mahallesindeki yenileme çalışmaları tamamlanan ve yakında açılacak olan Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezini gezerek merkez hakkında bilgi aldı.

9 derslik, 3 etüt salonu ve 1 tane de çok amaçlı salonu bulunan merkezde, 4. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrencilerin hem derslerini hem de girecekleri sınavları destekleyici programlar verilecek.

"Uzman eğitmenlerle kurslar verilecek"

İncelemenin ardından açıklamalarda bulunan Ataç, “Çocuklarımıza ne kadar değer verdiğimi, her fırsatta dile getiriyorum. Onlar bizim geleceğimiz, gelişimlerine katkı vermek adına elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Her projemizde çocuklarımızı düşünerek hareket ediyoruz. Bu anlamda yakında hizmete açılacak merkezimizde alanında uzman eğitmenler görev alacak ve Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun biçimde okullarına destek olacak nitelikte kurslar verilecek. Şimdiden kentimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ahmet Ataç’a incelemeleri esnasında Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çayır da eşlik etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@