Bozüyük sağlık camiasının acı kaybı... Başhekim, Eskişehir'deki evinde hayatını kaybetti

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Kenan Koçak, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

HAYAT 11.06.2021, 11:08 11.06.2021, 11:22
Bozüyük sağlık camiasının acı kaybı... Başhekim, Eskişehir'deki evinde hayatını kaybetti

Dt. Kenan Koçak, ikameti olan Eskişehir’deki evinde göğüs bölgesindeki sıkışma dolayısıyla rahatsızlanarak yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı. Acil müdahale odasına alınan Başhekim Kenan Koçak, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Başarılı başhekimin ölüm haberi ilçedeki mesai arkadaşları başta olmak üzere herkesi derinden üzdü. Genç yaşta hayata veda eden 1971 yılı Emirdağ Afyonkarahisar doğumlu  başhekimin evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Bilecik İl Sağlık Müdürü Dr. Ferhat Damkacı yayınladığı mesajda: “Bozüyük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimimiz Dt. Kenan Koçak, vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Sağlık Camiamızın başı sağ olsun” dedi.

Bir dönem İlçe Sağlık Müdürlüğü görevinde de bulunan Koçak, ilçede sağlık alanında birçok başarılı çalışmaya imza attı. Son olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevini yürütüyordu. Başhekim Koçak’ın cenazesi bugün Cuma namazından sonra Eskişehir Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii'nden kaldırılarak Eskişehir Asri Mezarlığı'na defnedilecek.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@