Emirdağ'da bir ilk! Yapılacağı yer belli oldu

Emirdağ'da bir ilk olacak! Yapılacağı yer tespit edildi...

HAYAT 26.12.2020, 19:14
Emirdağ'da bir ilk! Yapılacağı yer belli oldu

Emirdağ Kaymakamlığı, Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde yapılacak ilk konferans salonu için yer tespitinin yapıldığını açıkladı. 

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, İlçe Kaymakamı Osman Bilici,  İl Genel Meclisi üyeleri Necati Şevik ve Hüseyin Duran'ın gayretleriyle ve İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan Konferans Salonu yatırımı için arazi incelemesi yaptı.

Kaymakam Bilici, İl Genel Meclisi üyelerinin de katıldığı inceleme ziyaretinde ilgili kurum amirlerinden yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kaymakam Bilici, Konferans Salonunun yapılması için tüm çalışmaları titizlikle yürüttüklerini belirtti. Proje hayata geçtiğinde ilçenin sosyal alanda ideal bir yatırımı olacağını belirten Bilici, projede emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade etti. 

"Emirdağ'ın ilk konferans salonu olacak, ilçeye farklı bir vizyon katacak"

Kaymakam Bilici, "Kütüphanesiyle, derslikleriyle, toplantı odalarıyla, çok amaçlı salonları ile birlikte inşallah Emirdağ’a bir değer katacak. Bulunduğu konum itibariyle de trafik yoğunluğunun yaşanmaması, hem de binaya girişlerin rahat bir şekilde sağlanması için güzel bir çalışmaya imza atacağız. Emirdağ’da ilk konferans salonu olması hasebiyle ilçemize farklı bir vizyon katacak” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@