Eskişehir Büyükşehir'den 28 Mayıs açıklaması... Seferler kaçta başlayacak?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 28 Mayıs açıklaması... Seferler kaçta başlayacak? Belediyenin müze ve merkezleri açık olacak mı?

HAYAT 25.05.2023, 16:33 25.05.2023, 16:36
Eskişehir Büyükşehir'den 28 Mayıs açıklaması... Seferler kaçta başlayacak?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 28 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek ikinci tur Cumhurbaşkanı seçimi nedeniyle bir dizi düzenleme yapıldığını duyurdu. 

"Otobüs ve anahatlardaki tramvay seferleri saat 04.00'te başlayacak"

Büyükşehir Belediyesi 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan ikinci tur Cumhurbaşkanı seçimi nedeniyle düzenleme yapıldığını duyurdu.
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada turistik merkezlerin tümünün kapalı olacağını ifade edilerek, “Hafta sonunda şehrimizi ziyarete gelmek isteyen vatandaşlarımıza ve değerli hemşehrilerimize 28 Mayıs Pazar günü demokrasi nöbetinde olacağımız için turistik merkezlerimizin tamamının kapalı olacağını hatırlatmak istiyoruz. Tarihi Odunpazarı'ndaki müzelerimiz, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı'ndaki merkezlerimiz ve Hayvanat Bahçemiz, bot ve gondollarımız, belediye iştiraklerimizin işletmeleri hizmet veremeyecektir. Aynı gün cadde otoparklarımız ile açık otoparklarımız ücretsiz olarak hizmet verecektir. Ayrıca sandık görevlilerinin kent içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için otobüs ve ana hatlardaki tramvay seferlerimiz sabah 04.00 itibariyle seferlerine başlayacaktır.” denildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@