Eskişehir’de seçim kurullarında imza kuyrukları oluştu

Eskişehir’de Cumhurbaşkanlığı yarışına katılabilmesi için 100 bin imza toplaması gereken adaylar için ilçe seçim kurullarında yoğunluk oluşurken, imza vermeye giden birçok vatandaş Muharrem İnce için imza verdiklerini söylüyor.

HAYAT 25.03.2023, 15:22 25.03.2023, 16:15
Eskişehir’de seçim kurullarında imza kuyrukları oluştu

Eskişehir’de vatandaşlar, destekledikleri adayın Cumhurbaşkanlığı yarışına katılabilmesi için İlçe Seçim Kurulu'na giderek imza vermeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklayanlardan 11 isim için 100 bin imza süreci dördüncü gününde devam ediyor.

Destekledikleri adayların Cumhurbaşkanlığı yarışına katılabilmesi için imza vermek isteyenler, seçim kurullarına gidiyor.

İmza kuyruğunda Muharrem İnce yoğunluğu 

Eskişehir’de de birçok kişi İl Seçim Kurulu binasında yer alan Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu'na giderek imzalarını attı. Destekledikleri adaya imza vermek isteyen vatandaşlar, 27 Mart tarihine kadar 08.00-20.00 saatleri arasında ilgili İlçe Seçim Kuruluna giderek T.C. kimlik numaralarıyla imza verebilecek. İmza vermeye gelen vatandaşların çoğunluğunun Muharrem İnce'nin adaylığı için imza verdiği belirtiliyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@