İnönü Belediyesi paylaştı... İki yol daha tamamlandı

İnönü Belediyesi yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İki çalışma daha tamamlanırken, İnönü Belediyesi yolların eski ve yeni hallerini paylaştı...

HAYAT 09.09.2021, 10:38
İnönü Belediyesi paylaştı... İki yol daha tamamlandı

İnönü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilçenin Yenice Mahallesinde çiftçiler tarafından yoğunlukla kullanılan Sıraca ve Kömürlük mevkiindeki 4 kilometrelik tarla bağlantı yollarında stabilize yol yapım çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.

İnönü Yenice mahallesindeki Sıraca ve Kömürlük mevkiindeki tarla bağlantı yollarında yol yapım çalışmalarının tamamlanması sonrasında ulaşımın daha rahat, güvenli ve konforlu olmasından memnuniyet duyan ilçe sakinleri ve çiftçiler, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

İnönü Belediyesi'nden yapılan açıklamada "İlçemiz Yenice Mahallemizdeki Sıraca ve Kömürlük Mevkiindeki 4 Kilometrelik Tarla bağlantı Yollarında Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen stabilize yol yapım çalışmalarımız tamamlanarak hemşehrilerimizin hizmetine açılmıştır. İnönü’müze hayırlı olsun. İlçemize değer katıyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@