İnönü modern bir tesise daha kavuşuyor

Eskişehir'de İnönü Belediyesi ilçeye kazandırdığı projelere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'tan açıklamalar...

HAYAT 25.04.2023, 14:29 25.04.2023, 14:33
İnönü modern bir tesise daha kavuşuyor

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı tarafından yapımı devam eden Kümbet Akpınar Mahallesindeki sosyal tesis projesinde hızla sona yaklaşıldığı açıklandı. 

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından ilçe genelinde her mahalleye kazandırılan sosyal tesis alanlarından bir yenisi de Kümbet Akpınar Mahallesine kazandırılıyor. Bin 367 metrekare arsa alanının içerisine 424 metrekare kapalı sosyal tesis binası inşa edilerek Kümbet Akpınar Mahalle sakinlerinin düğün, mevlit ve bunun gibi özel günlerde tesisin aynı anda yaklaşık 500 kişiye hizmet vermesi amaçlanıyor.

İnşaat çalışmaları tamamlanarak hazır hale getirilen ve peyzaj çalışmalarının da son hızla devam ettiği Kümbet Akpınar Mahallesindeki Kapalı Sosyal Tesisi Alanında İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, çalışmaları yerinde inceleyerek, yüklenici firma ve belediye personellerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kümbet Akpınar Mahallesindeki sosyal tesis projesinde hızla sona yaklaşıldığını belirten İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, her mahallemize olduğu gibi Kümbet Akpınar Mahallemize de Sosyal Tesisimizi kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Kümbet Akpınar Mahalle Halkımızın yaşam alanını geliştirmek, güzelleştirmek ve mahallelerimizi de modern görünüme kavuşturmak için çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız devam ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

İlçe halkı ve Kümbet Akpınar mahalle sakinleri ilçeye kazandırılan projelerden ve çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirterek İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@