Rektör Erdal'dan Bakan Tekin'e ziyaret... Yeni projeleri konuştular

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i ziyaret etti. Yeni projeleri konuştular...

HAYAT 29.08.2023, 17:07
Rektör Erdal'dan Bakan Tekin'e ziyaret... Yeni projeleri konuştular

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i makamında ziyaret etti. Millî Eğitim Bakanlığında gerçekleşen ziyarette Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, görevine yakın zamanda başlayan Bakan Tekin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette, Millî Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasında yürütülen iş birlikleri ve yeni dönemde yürütülmesi planlanan projeler ele alınırken Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesinde yürütülen güncel çalışmalar hakkında da Bakan Tekin’e bilgi verdi. Anadolu Üniversitesinin açık ve uzaktan öğretim alanındaki 40 yılı aşan tecrübesi ve güçlü altyapısıyla öğrencilerinin öğretim faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesinin birçok yükseköğretim kurumuna da uzaktan öğretim faaliyetlerinde önemli katkılar sunduğunu belirtti.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ise açık ve uzaktan öğretim alanında global ölçekte nitelikli eğitim hizmetleri sunan Anadolu Üniversitesinin, bu alanda öncü ve çok köklü bir kurum olduğunu ifade ederek Rektör Prof. Dr. Erdal’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@