Seyitgazililerden Can ve Dökmeci'ye tebrik ziyaretleri

Seyyid Battal Gazi Vakfı ve SEY-DER yönetimi, Yunus Emre Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Can ile Yeşilay Eskişehir Şube Başkanı Ayşe Fert Dökmeci'yi ziyaret etti.

HAYAT 02.08.2023, 13:59 02.08.2023, 14:05
Seyitgazililerden Can ve Dökmeci'ye tebrik ziyaretleri

Eskişehir'de Seyyid Battal Gazi Vakfı ve SEY-DER yönetimi, Yunus Emre Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Can ile Yeşilay Eskişehir Şube Başkanı Ayşe Fert Dökmeci'yi ziyaret etti.

"Bir Seyitgazili olarak Vakfımızın ve Derneğimizin yanındayım"

Ziyarette Yunus Emre Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Can, seçimlerde Seyitgazililerden çok büyük destek gördüğünü ifade ederek, "Bir Seyitgazili olarak ben de Vakfımızın ve Derneğimizin yanındayım. Üzerime düşen ne varsa maddi ve manevi her zaman destek olmaya hazırım" dedi.

Seyyid Battal Gazi Vakfı Başkanı S.Sırrı Kabadayı ve Seyitgazililer Derneği (SEY-DER) Başkanı Sami Türkmen de, Seyitgazililer olarak hemşehrilerini böylesine önemli bir makamda görmekten mutlu olduklarını ve gurur duyduklarını ifade ederek misafirperverliğinden dolayı Uğur Can'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

"Ortak projeler üretmeye her zaman hazırız"

Vakıf ve Dernek yöneticilerinin ikinci ziyareti de geçtiğimiz günlerde Yeşilay Eskişehir Şube Başkanlığına atanan Avukat Ayşe Fert Dökmeci oldu.

Seyyit Battal Gazi Vakfı Başkanı S.Sırrı Kabadayı ve SEY-DER Başkanı Sami Türkmen, Yeşilay Başkanlığına atanan Ayşe Fert Dökmeci'yi tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyerek Seyitgazi özelinde ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Yeşilay Eskişehir Şube Başkanı Ayşe Fert Dökmeci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Seyitgazi'yi ve Seyitgazilileri çok sevdiğini, Vakıf ve Dernek olarak ortak projeler üretmeye her zaman hazır olduklarını belirtti.

    

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@