Tepebaşı muhtarlarla el ele büyütüyor

Tepebaşı Belediyesi ilçede kurduğu sistemi muhtarlarla birlikte büyütüyor... Belediyede muhtarlarla özel toplantı...

HAYAT 12.02.2021, 14:47
Tepebaşı muhtarlarla el ele büyütüyor

Tepebaşı bölgesinde görevli mahalle muhtarları, düzenlenen bilgilendirme toplantılarında, ilçede sürdürülen atık toplama sistemini detayları ile öğrenme fırsatı yakalıyor.

Son olarak düzenlenen bilgilendirme toplantıları ile ilçede uygulanan atık toplama sistemleri, Tepebaşı’nda görev yapan mahalle muhtarlarına anlatılıyor. Tepebaşı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yıllardır ilçede sürdürülen çalışmalar kapsamında belediye yetkilileri, sisteme dair birçok önemli detayı muhtarlara görseller eşliğinde aktarıyor.

Her iki müdürlüğün yetkilileri muhtarlara yapılan sunumlarda; evsel atıklar, ambalaj atıkları, bitkisel atık yağlar, tekstil atıkları, elektronik atıklar, atık piller, atık ilaçlar ve atık yönetiminde yaşanan olumsuz durumlarla ilgili detaylı bilgiler veriyor. Yetkililer, atık yönetiminde muhtarlar ile yapılan görüşmelerin önemli olduğunu ifade ederken, Tepebaşı muhtarları da düzenlenen toplantılardan dolayı memnun olduklarını ifade ediyor. Toplantılarda, muhtarlardan gelen sorular da yetkililerce cevaplandırılıyor. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, mahalle bazlı atık yönetiminde, sistemin daha sorunsuz işleyişi için önem arz eden toplantıların devam edeceğini belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@