Tepebaşı'nda çocuklar yaz etkinlikleri ile eğleniyor

Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal ve merkez mahallelerde düzenlediği ‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinlikleri devam ediyor.

HAYAT 15.08.2023, 16:06 15.08.2023, 16:23
Tepebaşı'nda çocuklar yaz etkinlikleri ile eğleniyor

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal ve merkez mahallelerde düzenlediği ‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinliği devam ediyor. Yukarı Söğütönü Deneyimli Kafe’de gerçekleşen etkinlikte mahalle sakinleri keyifli vakit geçirdi.

Yukarı Söğütönü Deneyimli Kafe’de de düzenlendi

Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinlikleri Deneyimli Kafelerde kent merkezi ve kırsal mahalle sakinlerini bir araya getirmeyi sürdürüyor. Yukarı Söğütönü Deneyimli Kafe’de yoğun katılımla gerçekleşen buluşmada canlı müzik dinletisinin yanında çeşitli ikramlar da yapılırken, çocuklara yüz boyama etkinliği düzenlendi.

Etkinlikte Tepebaşı Belediyesi Rekreasyon Ekibi tarafından çocukların motor gelişimlerine katkı sağlayacak oyunlar da oynatıldı. Vatandaşlar da Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinliğini çok sevdiklerini belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

Etkinlikler devam edecek

‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinliğinin programı Tepebaşı Belediyesi’nin resmi internet adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinliklerine mahalle sakinlerini davet etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@