Tepebaşı'nda şenlikler sürüyor... Ataç da katıldı

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinlikleri devam ediyor. Sinan Alağaç Deneyimli Kafe’de gerçekleşen etkinliğe Ahmet Ataç da katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi.

HAYAT 27.08.2023, 16:41 27.08.2023, 16:50
Tepebaşı'nda şenlikler sürüyor... Ataç da katıldı

Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal ve merkez mahallelerde düzenlediği ‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinliği devam ediyor.

Sinan Alağaç Deneyimli Kafe’de gerçekleşen etkinliğe katılan Başkan Ahmet Ataç mahalle sakinlerinin keyfine ortak Tepebaşı Belediyesi, Eskişehirliler için sosyal aktiviteler gerçekleştirmeye Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinlikleri de Deneyimli Kafelerde kent merkezi ve kırsal mahalle sakinlerini bir araya getirmeyi sürdürüyor. Yenibağlar Mahallesi’nde bulunan Sinan Alağaç Deneyimli Kafe’de Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın da katılımıyla gerçekleşen buluşmada Dilay Bilen ve Berkay tarafından canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi. Ayrıca mahalle sakinlerine çeşitli ikramlar yapılırken, çocuklara yüz boyama etkinliği düzenlendi. Başkan Ataç, yaz boyunca düzenlenecek çeşitli etkinlikler ile vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğini belirterek mahalle sakinlerine eğlenceli vakit geçirmelerini temenni etti.

Etkinlikte Tepebaşı Rekreasyon Ekibi tarafından çocukların motor gelişimlerine katkı sağlayacak oyunlar oynatılırken yetişkinlere yönelik de aktiviteler düzenlendi. Vatandaşlar da Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinliğini çok sevdiklerini belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

Etkinlikler devam edecek

‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinliğinin programı Tepebaşı Belediyesi’nin resmi internet adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinliklerine mahalle sakinlerini davet etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@