Tepebaşı'nın muhtarları dart turnuvasında yarıştı! İşte birinci olan muhtar

Tepebaşı Belediyesi muhtarlar arasında dart turnuvası düzenledi. Ahmet Ataç'ın atışı ile başlayan ve muhtarların kıyasıya yarıştığı turnuvada, işte birinci olan muhtar...

HAYAT 30.11.2023, 14:07 30.11.2023, 14:14
Tepebaşı'nın muhtarları dart turnuvasında yarıştı! İşte birinci olan muhtar

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin muhtarlar arasındaki dayanışma ve birliktelik duygusunu pekiştirmek amacı ile düzenlediği ve gelenekselleşen dart turnuvası, renkli görüntülere sahne oldu. Turnuva Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın atışı ile başladı.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen, muhtarlar ile dayanışma ve birliktelik duygularını pekiştirmek için hazırlanan muhtarlar arası dart turnuvası da 18 muhtarın katılımı ile gerçekleştirildi.

Turnuvaya Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Güler de katıldı. Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlenen turnuva, Ahmet Ataç’ın atışı ile başladı.

Ahmet Ataç turnuvaya katılan muhtarlara başarılar dileyerek, “Muhtarlarımız ile sürekli bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün de dart turnuvasında bir araya geldik. Muhtarlarımız arasında dayanışmayı ve birlikteliği pekiştirmek için de her yıl turnuva düzenliyoruz. Bugün de gelenek haline getirdiğimiz turnuvamıza katılan muhtarlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Hacıalibey Muhtarı Selma Yavaş birinci oldu

Turnuva neticesinde birinciliği Hacıalibey Muhtarı Selma Yavaş, ikinciliği geçen yılın şampiyonu Karadere Muhtarı Hayri Öner, üçüncülüğü ise Hacıseyit Muhtarı Münir Çorakbaş kazandı.

Çiçek ve katılım belgelerinin takdim edildiği etkinlikte katılımcı muhtarlar da Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@