En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kazım Kurt: TOBB kumarhane yapıyor

Video Haber 13.01.2021, 00:38

Odunpazarı Belediye Meclisi'nin toplantısında AK Parti grubu Odunpazarı esnafının sorunlarını ve taleplerini gündeme taşırken, Belediye Başkanı Kazım Kurt ise çok konuşulacak ve tartışılacak bir iddiada bulundu.

Kazım Kurt: "TOBB aidat paraları ile kumarhane yapıyor"

Meclis toplantısında esnafın durumuyla ilgili tartışmalar sırasında, konuyu ticaret, sanayi ve esnaf odalarına getiren Belediye Başkanı Kazım Kurt, "Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Esnaf odaları üyesini dinlesin. Üyelerinin sorunlarına çare arasın, biriktirdiği aidat paralarından üyelerine destek olsun. Yemedilerse duruyor. Ben size söyleyeyim aidat paralarını... Şimdi Yassıada'da kumarhane yapıyorsunuz, Bozcaada'da otel yapıyorsunuz. Buraya yazın. Kazım Kurt, 8 Ocak 2021'de söylemişti dersiniz. Odalar ve Borsalar Birliği'ne verdiniz, tüccarın, esnafın aidatları ile o işleri yapıyor" dedi. 

AK Parti Grup Başkanvekili Murat Özcan, "TOBB'un kumarhane açtığını mı iddia ediyorsunuz. Eğer bu işleri yapıyorsa en başta ben karşı çıkarım. Ne münasebet" diyerek tepki gösterdi. 

Kazım Kurt, "Odalar ve Borsalar Birliği için söylüyorum, paralarının, aidatlarının büyük kısmı oralara gidiyor. Biliyorum, söylüyorum, araştırın. Odalar ve Borsalar Birliği'nin paraları nereye gidiyor, yatırımlar nereye yapılıyor" dedi. 

Bu sözler üzerine mecliste tartışma yaşanırken, Kazım Kurt'un Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne yönelik bu iddiası meclis toplantısı sonrasında da çok tartışıldı. 

Kazım Kurt'un sözleri, yapılan tepki açıklamaları ve tüm detayları okumak için bu linke veya aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz

Murat Özcan duyurdu... Kazım Kurt'a tepki yağdı

Yorumlar (1)
Yüksel YOLDAŞ 5 gün önce
Bunlar böyle önce söylerler sonra ben öyle demedim derler bunların dengesi yok yazık odunpazarına

Gelişmelerden Haberdar Olun

@