AK Parti'ye ilgi neden azalıyor? "Eskişehir'de ben böyle şey görmedim!" - Deli Deliyle

Deli Deliyle yeni programıyla yayında! Hakkı Kutlu ve Onur Çavuşoğlu'nun hazırladığı Deli Deliyle'nin yeni programında Eskişehir ve Türkiye gündemindeki konular ve tartışmalar değerlendirildi. 

PROGRAMLAR 07.07.2024, 19:26 07.07.2024, 19:31

Deli Deliyle yeni programıyla yayında! Hakkı Kutlu ve Onur Çavuşoğlu'nun hazırladığı Deli Deliyle'nin yeni programında gündemdeki konular ve tartışmalar değerlendirildi. 

Son günlerde Eskişehir'de ve Türkiye'de AK Parti'de yaşanan gelişmeler ve tartışmaların ele alındığı programda, AK Parti'ye olan ilginin azalıp azalmadığı, Eskişehir'de AK Parti'de neler yaşandığı tartışıldı.

AK Parti'ye olan ilgi azalıyor mu? Eskişehir'de neler oluyor?

Eskişehir'de ve Türkiye'de AK Parti'de yaşanan sorunlar ne? Eskişehir'de yerel seçim sonrası AK Parti ve CHP'nin durumları karşılaştırıldığında nasıl bir sonuç ortaya çıkıyor?

Önümüzdeki günler AK Parti için neleri gösterecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan sonrasında AK Parti yoluna devam edebilir mi, edemez mi?

Türk A Milli Futbol Takımımızın, Euro 2024'e veda ettiği Türkiye - Hollanda maçının da değerlendirildiği programda, Merih Demiral'ı yaptığı "Bozkurt" işaretine UEFA'nın verdiği ceza ve "Bozkurt" işaretinin anlamı da konuşuldu.

Deli Deliyle'nin yeni programını aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz. Yeni programlardan anında haberdar olmak için Youtube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.. 

Yorumlar (0)
banner37
banner28

Gelişmelerden Haberdar Olun

@