O eğitimci koronayı yendi

43 günlük Korona virüs (Kovid-19) ile verdiği savaşı kazanan eğitimci taburcu oldu...

SAĞLIK 03.05.2021, 13:08 03.05.2021, 15:30
O eğitimci koronayı yendi

Eskişehir'de 27 günü yoğun bakımda olmak üzere 43 günlük Koronavirüs (Kovid-19) ile verdiği savaşı kazanan Bilecik Gençlik Hizmetleri Müdürü Yeşer Karabulut koronavirüsü yendi ve taburcu oldu.

Sağlığına kavuştu

Bilecik Gençlik Hizmetleri Müdürü Yeşer Karabulut, 15 Mart Korona virüse yakalanmış ve ilk 6 gün evinde yattıktan sora sağlık durumunun kötüleşmesi üzerine 22 Mart’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılmıştı. Burada tedavi altına alınan ve uzun süre solunum cihazına bağlı olarak hastalıkla mücadele eden Karabulut, sağlığına kavuştu.

Anne ve babasını koronadan kaybetmişti

Anne ve babasını da Kovid-19 hastalığından dolayı kaybeden Karabulut, hastalıkla savaş verdiği süreçte sağlığına kavuşması noktasında var güçleriyle mücadele eden sağlık emekçilerine teşekkür etti.

Eskişehir’de korona virüs tedavisi yoğun bakımda devam eden, anne ve babasını da bu hastalıktan kaybeden eğitimci 20 yıllık eşinin doğum gününü hastaneden kamera aracılığı ile kutlayabilmiş, bu anlara ilişkin görüntüler ve anlattıkları çok konuşulmuştu. 

Koronavirüsü yenen Yeşer Karabulut'un herkesi duygulandıran o videosunu izlemek için tıklayın... "Bugün eşimin doğum günü"

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@