Sempozyum sanatçıları Kılıçoğlu fabrikasını gezdi

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu sanatçıları, sempozyumun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit’in OSB’de bulunan fabrikasını ziyaret etti.

SANAT 13.09.2022, 11:53 13.09.2022, 11:58
Sempozyum sanatçıları Kılıçoğlu fabrikasını gezdi

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu sanatçıları, sempozyumun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit’in OSB’de bulunan fabrikasını ziyaret etti.

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’na katılan yerli ve yabancı sanatçılar, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile birlikte sempozyumun ana sponsorlarından olan Kılıçoğlu Kiremit’in Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarında ziyaret etti.

Ziyarette Ahmet Ataç ve sanatçılar, Kılıçoğlu Kiremit markasını bünyesinde bulunduran Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir ve diğer yöneticiler ile bir araya geldi.

Ataç ve sanatçılar, fabrikayı Burak Özaydemir eşliğinde gezerek üretim alanları hakkında bilgiler aldı. Özaydemir fabrikanın tarihçesi ve günümüzdeki faaliyetleri hakkında da detaylı bilgiler verdi.

Ataç da Özaydemir ailesine Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’na verdikleri destekler için teşekkür etti. Özaydemir de sektöre önemli katkılarda bulunan uluslararası bir sanat etkinliğini, 15. kez gerçekleştirdiği için Ataç’a tebriklerini iletti.

Ziyarette Ataç ve sanatçılar, fabrika emekçilerine de çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@