Tepebaşı'nda muhteşem konser... Bu çocuklar bir harika

Tepebaşı Belediyesi 16. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu'nda Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası da muhteşem bir konser verdi.

SANAT 06.09.2023, 15:42 06.09.2023, 15:45
Tepebaşı'nda muhteşem konser... Bu çocuklar bir harika

Tepebaşı Belediyesi 16. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası Eskişehirlilere muhteşem bir akşam yaşattı.

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında düzenlenen etkinlikler hız kesmeden sürüyor.

Bu kapsamda Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleştirilen programda Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası sahne aldı. Orkestra şefliğini Simay Pala’nın üstlendiği konserde çocuklar, birbirinden güzel eserleri başarı ile seslendirdi.

Orkestra, programı izleyen Eskişehirlilerden tam not aldı.

Konserler devam edecek

Sempozyum kapsamında 8 Eylül’de Volkan İmançer, 9 Eylül’de Mithat Körler, 10 Eylül’de Cafer-Derya Nazlıbaş, 13 Eylül’de Gece Tarifesi ve 17 Eylül’de Ali Altay Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda Eskişehirliler ile buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehir sakinlerini sempozyum etkinlikleri ve konser programlarına davet etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@