Tepebaşı'nın sempozyumunda Mithat Körler rüzgârı

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu'nda Mithat Körler konseri...

SANAT 10.09.2023, 22:00 10.09.2023, 22:02
Tepebaşı'nın sempozyumunda Mithat Körler rüzgârı

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile birlikte konser programları da sürüyor. Bu kapsamda Türkiye’nin ve Eskişehir’in sevilen seslerinden Mithat Körler, Eskişehirli müzikseverlere muhteşem bir akşam yaşattı.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, her zaman olduğu gibi bu yıl da Eskişehirlilere müzik ziyafeti sunuyor.

Etkinlik kapsamında düzenlenen konserlerde çok sayıda vatandaş, müzik dolu anlar yaşıyor. Son olarak sempozyumun düzenlendiği Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşen Mithat Körler konseri, Eskişehirlilerden beğeni topladı. Sempozyum alanını dolduran vatandaşlar, Körler’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederken keyifli bir akşam geçirdi.

Körler, eski pop şarkılarının yanı sıra, kendi eserlerinden de seslendirirken, Eskişehirspor tribünlerine marş olan “İşte Taraftar İşte Şampiyon” şarkısıyla konserini noktaladı.

Konserlere katılan kent sakinleri, Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile Eskişehir’in sosyal hayatına da büyük katkılar sağlandığını belirterek memnuniyetini ifade ediyor.

Konserler devam edecek

Sempozyum kapsamında 13 Eylül’de Gece Tarifesi ve 17 Eylül’de Ali Altay Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda Eskişehirliler ile buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehir sakinlerini sempozyum etkinlikleri ve konser programlarına davet etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@