Ahmet Ataç: Bu bölgelerde önceliğimiz yayalar 

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin Yenibağlar Mahallesi'ndeki yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi, açıklamalarda bulundu. 

SİYASET 14.09.2021, 14:57 14.09.2021, 14:59
Ahmet Ataç: Bu bölgelerde önceliğimiz yayalar 

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin Yenibağlar’da sürdürdüğü yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Ataç, “Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde, yaya öncelikli çalışmalar yapıyor ve düzensiz araç parkının önüne geçmeyi hedefliyoruz” dedi.

"Bu merkezlerde yaya öncelikli çalışmalar yapıyor, düzensiz araç parkının önüne geçmeyi hedefliyoruz"

Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgiler alan Ataç, belediye personeline de kolaylıklar diledi. Çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Ataç, “Kent merkezimiz ve kırsal mahallelerimizde birçok noktada eş zamanlı olarak üstyapı çalışmalarına devam ediyoruz. Kentimizdeki tüm yolların ve kaldırımların Tepebaşı’na yakışır bir hal alması için ekiplerimiz özveri ile görev yapıyor. Verimli ve yoğun tempo ile çalıştığımız bir yaz sezonunu geride bıraktık. İhtiyaç duyulan noktalarda, belirlenen program çerçevesinde çalışmalarımız aralıksız şekilde sürüyor. Tüm bu çalışmalarda özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde, yaya öncelikli çalışmalar yapıyor ve düzensiz araç parkının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları, anlayışla karşılayan esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza, zorlu pandemi koşullarına rağmen özveriyle çalışmalarını sürdüren personellerimize de teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu çalışmalar neticesinde ilçemizde ulaşım ve üstyapı daha da iyi noktalara ulaşacak” dedi. Başkan Ataç’a incelemeleri sırasında Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu da eşlik etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@