Ahmet Ataç vatandaşları Meclis'te ağırladı, taleplerini dinledi

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşılı vatandaşları ağırladı, vatandaşların taleplerini ve önerilerini dinledi.

SİYASET 03.05.2024, 14:43 03.05.2024, 14:46
Ahmet Ataç vatandaşları Meclis'te ağırladı, taleplerini dinledi

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşılı vatandaşları ağırladı. Vatandaşlar, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde tekrar Başkanlığa seçilen Ataç’ı tebrik ederek taleplerini iletti.

Bu kapsamda 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yeniden göreve seçilen Başkan Ataç’ı tebrik etmek isteyen Tepebaşılı vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonunda Ahmet Ataç ile buluştu. Ahmet Ataç’ın yeniden göreve gelmesinden dolayı memnuniyetlerini belirten vatandaşlar, mahallelerine yapılmasını istedikleri hizmetleri de Ahmet Ataç’a iletti.

"Bu yeni dönemde de mahallelerimize hak ettiği tüm hizmetleri yapmaya devam edeceğiz"

Vatandaşın vermiş olduğu oylar ile göreve yeniden geldiğini belirten Ahmet Ataç, “Benim yeniden Başkan seçilmem sizlerin verdiğiniz oylarla oldu. Sizlere teşekkür ederim. Sizlerin yüzünün güldüğünü görmek beni mutlu ediyor. Tepebaşı Belediyesi olarak görevimiz sizlerin yüzünü güldürmek. Bu yeni dönemde de mahallelerimize hak ettiği tüm hizmetleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@