AK Parti'de Hakan Çizmelioğlu da istifa etti

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu da milletvekili aday adaylığı için istifa etti. AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar'ın da istifa etmesi bekleniyor.

SİYASET 13.03.2023, 17:08 14.03.2023, 10:40
AK Parti'de Hakan Çizmelioğlu da istifa etti

AK Parti'de İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın milletvekili aday adaylığı için istifasının ardından, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu da milletvekili aday adaylığı için istifa etti. AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar'ın da istifa etmesi bekleniyor. 

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu yaptığı açıklamada, "AK Partimizin kuruluşundan itibaren gönül bağı ile bağlı olduğum davamızda; 2001 yılı Kurucu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı ile başlayan hizmet yolculuğumda, 2009 yılı kurucu Odunpazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, 2010-2015 Yılları İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerini gençliğimizin en güzel yıllarında yapmak nasip oldu. 2018 yılı İl Yönetim Kurulu Üyeliğini onur ve gururla yürüttüğüm partimizde; ŞUBAT 2019 tarihinden bugüne kadar Tepebaşı İlçe Başkanlığını tüm yol arkadaşlarımızla birlikte bizlere emanet edilen makama halel getirmeden davamızı hâkim kılmanın gayretinde olduk. Merkez mahallelerimizden köylerimize kadar kurduğumuz gönül köprüsünde milletimiz için samimi bir gayretle çalıştık.

Bugün itibari ile bu kıymetli İlçe Başkanlığı görevimden yine Teşkilatlarımızın emrinde, Ülkemizin hizmetinde koşabilmek için; Genel Merkezimizin takdiri ve Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN' in olurları ile 2023 Yılı Genel Seçimleri 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığım dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım.

Bugüne kadar aldığım tüm görevlerde desteklerini ve şahsıma olan güvenlerini daima hissettiğim başta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan KANDEMİR' e, Teşkilat Başkan Yardımcımız ve İç Anadolu Bölge Koordinatörümüz Sn. Mustafa KÖSE' ye ve il Koordinatörümüz Sn. Çiğdem ERDOĞAN ATABEK' e teşekkür ediyorum.

Bu süreçte birlikte çalıştığımız Milletvekillerimize, İl Başkanımız ve Değerli Yönetimine, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Değerli Yönetimlerine, bugüne kadar ilk gün ki heyecanla yol yürüdüğümüz, Partimiz ve Cumhurbaşkanımız adına kapılar çalan, gönüller alan Değerli Yönetim Kurulumuza, çalışkanlığı ve samimiyetiyle şehrimizde AK Sevdayı yaşatan, taçlandıran Değerli İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Kıymetli Belediye Meclis Üyelerimize, tüm Delegelerimize, muhteşem bir koordinasyon ve uyumla çalıştığımız 92 Mahalle Başkanımız ve Yönetimlerine, Sandık Yönetim Kurulu Üyelerimize, partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev almış tüm Teşkilat Mensuplarımıza, Muhtarlarımıza, STK ve Oda Başkanları ile Yönetimlerine, Değerli Basın Mensuplarına ve çaldığımız her kapıda bize gönlünü açan, tüm duygularını içtenlikle paylaşan Üyelerimiz ile tüm Eskişehirli Hemşerilerimize ve bana en büyük desteği sağlayan aileme canı gönülden teşekkür ediyorum.

2001 yılından itibaren asırlık hayalimiz "Büyük Ve Güçlü Türkiye" için bu kutlu davanın çatısı altında hiçbir mücadeleden geri durmadan, Millete Hizmet yolunda var gücüyle çalışan Sn. Cumhurbaşkanımızdan öğrendiğimiz en önemli düstur şudur: "Milletimize hizmet ederken yorulmadan ve ye'se kapılmadan çalışmak.."

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın önderliği ve gösterdiği istikamette hangi görev ve pozisyonda olursak olalım, bugüne kadar nasıl bu davanın bir neferi olarak hizmet ettiysek daima aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. 2023 seçimlerinde Büyük ve Güçlü Türkiye için Türkiye Yüzyılına damga vuracak bu sürecin Ülkemiz, Milletimiz ve Eskişehir'imiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@