AK Partili Sezer'den açıklama: Kazım Kurt'a oy veren vatandaşlarımıza sesleniyorum...

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, "2019 yılında Kazım Kurt'un vaatlerine inanarak onu destekleyen vatandaşlarımıza sesleniyorum..." diyerek bir açıklama yaptı.

SİYASET 08.08.2023, 14:59 08.08.2023, 16:21
AK Partili Sezer'den açıklama: Kazım Kurt'a oy veren vatandaşlarımıza sesleniyorum...

Eskişehir'de AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a yönelik tepki gösterdiği açıklamasında Kazım Kurt'a oy veren vatandaşlara da seslendi. 

Sezer, yaptığı açıklamada, Kurt'un seçmenlere verdiği sözleri tutamadığını belirterek, "2019 yılında Kazım Kurt'un vaatlerine inanarak onu destekleyen vatandaşlarımıza sesleniyorum" dedi. 

"Odunpazarı'nı geliştiremediler, geri kaldı"

Sezer, "Sizler de en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz. 2014 yılından bu yana Odunpazarı'mızda ne yazık ki hizmetsizlik aldı başını gitti. Her seçim öncesinde projeler sunan, sonra bu projeleri tamamlamayıp, bana bir şans daha verin bu sefer yapacağım, diyerek milletimizi beklentiye sokanlar bugün Eskişehir'in ve Odunpazarı'nın gelişmemesinde de en önemli etken olmaktadır. En pahalı şebeke suyunun kullanıldığı, en pahalı ulaşım ücretinin kullanıldığı Eskişehir'de, ilçelerimizin sokaklarından, parklarına kadar her yerde geri kalmış belediyecilik anlayışının örnekleri görünmektedir. Bütçesinin büyük bir kısmını yapmadığı hizmetlerin reklamına harcayan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iş hizmet yapmaya geldiğinde de engellendiğini iddia etmektedir" diye konuştu. 

"Odunpazarı sokakları çöp kokularından yürünmez, çukurlarla dolu halde... Kazım Kurt'un projeleri de algı projesinden öteye geçemedi"

Sezer, Odunpazarı ilçesinin birçok ilden çok daha fazla nüfusa sahip olduğunu anımsatarak, şöyle devam etti: "Odunpazarı'mızda, vatandaşlarımız sokaklarda çöp kokularından yürüyemez, çukurlarla dolu yollarda araçlarını kullanamaz olmuştur. Çocuklarımızın oynadığı parklarda çöpler birikmiş, otlardan parklara girilmez hale gelmiştir. Sözüm ona vizyon projelerinden birini yapınca bile sanki tüm sözünü hayata geçirmiş gibi bir algı yapmaya çalışan Kazım Bey'in projeleri algı projesinden öteye gitmemiştir. Artık tüm vatandaşlarımız da ilçemizin ve şehrimizin 'Ak belediyecilik' anlayışıyla ihya olacağını bilmektedir" dedi.

"Kazım Kurt'a inanarak destek veren vatandaşlarımız... Sizler de en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz"

Sezer, "Yaklaşan yerel seçimler neticesinde Odunpazarı ilçemizdeki vatandaşlarımız da artık hak ettikleri hizmete ulaşabileceklerdir. 2019 yılında Kazım Kurt'un vaatlerine inanarak onu destekleyen vatandaşlarımıza sesleniyorum: Sizler de en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz. Sizler de vermiş olduğunuz oyların karşılığında temiz, yaşanılabilir ve kalkınmış bir şehrin temsilcileri olmayı hak ediyorsunuz. Sizlerin de desteğiyle bu hizmeti AK Parti olarak bizler getireceğiz ve hep birlikte uzun yıllar sürecek olan başarılara kavuşacağız" diye konuştu. 

#OdunpazarındaDeğişimŞart etiketiyle paylaşımlar

Ayrıca sosyal medyada #OdunpazarındaDeğişimŞart etiketiyle paylaşımlar başladı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@