Ali Acar: Kadın muhtar döven Özel Kalem'den sonra şimdi de cinsel taciz

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar'dan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile ilgili dünkü paylaşımı sonrasında bir açıklama daha geldi...

SİYASET 14.10.2021, 13:59 14.10.2021, 14:11
Ali Acar: Kadın muhtar döven Özel Kalem'den sonra şimdi de cinsel taciz

Eskişehir'de, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar'dan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile ilgili dünkü paylaşımı sonrasında bir açıklama daha geldi... 

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av Ali Acar, yaptığı açıklamada, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u, kadınlara yönelik söylemlerinde samimi olmamakla suçladı ve söyledikleriyle yaptıklarının birbirini tutmadığını savundu. 

"Kazım Kurt döneminde Odunpazarı daha önce hiç anılmadığı kötü olaylarla anıldı"

Ali Acar, yaptığı açıklamada, "Kazım Kurt, geçtiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde; 'kadına yönelik şiddet her geçen gün artıyor. Alınmayan önlemler, yeterli olmayan cezalar nedeniyle şiddet, tecavüz, taciz artarak devam ediyor. Bu tabloyu kabul edemiyoruz. Kadın arkadaşlarımız için bir şeyler yapmak istedik' yazan haber bültenleri göndermişti. Ama gelin görün ki, Kazım Kurt döneminde, Odunpazarı İlçemizin adı daha önce hiç anılmadığı şekilde kötü olaylarla anıldı" dedi. 

"Özel Kalem Müdürü kadın muhtarı darp etmekten ceza aldı... İki zabıta hakkında cinsel taciz suçlaması var"

Ali Acar, "Özel Kalem Müdürü kendi bölgesindeki bir kadın muhtarı darp etmekten ceza aldı. Odunpazarı Belediyesi’ndeki iki zabıtayı haklarındaki cinsel taciz suçlaması nedeni ile görevden uzaklaştırmak zorunda kaldı" diye konuştu. 

"Kazım Kurt ve ekibinin karnesine bakınca dehşete düşüyoruz... Bu ilçe ve şehir daha fazlasını kaldıramaz"

Ali Acar ayrıca, "Ekibinin, AK Partili kadın Meclis Üyemize karşı iftiraya varan sözlerini destekledi. Kazım Kurt ve ekibinin karnesine bakınca dehşete düşüyoruz. Kazım Kurt ve ekibinin karnesine bakınca bize şunu söylemek düşüyor: "Siz kadın arkadaşlarımız için hiçbir şey yapmayın artık. Bu ilçe ve bu Şehir daha fazlasını kaldıramaz” diye konuştu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@