Ayşe Ünlüce: Seçim öncesi Eskişehir'e verdiğim sözün arkasındayım

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce: Seçim öncesi verdiğim sözün arkasındayım, bu dönem içinde Eskişehir'e yakışır şekilde yapılacak....

SİYASET 13.06.2024, 02:30 13.06.2024, 11:52
Ayşe Ünlüce: Seçim öncesi Eskişehir'e verdiğim sözün arkasındayım

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Kurban Bayramı öncesinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı'nı ziyaret etti, üreticiler, satıcılar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Ünlüce, talepleri de dinledi. 

Muttalip yolu 2’nci kilometresinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda, Kurban Bayramı için hayvan satışları başladı. Hayvan pazarına giden Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, üretici ve satıcılarla bir araya geldi. Ayşe Ünlüce’ye, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan eşlik etti. 

"Seçim öncesi verdiğim sözün arkasındayım, Eskişehir’e yakışır modern mezbahamızı hizmete sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Ünlüce, ziyaretle ilgili sosyal medya paylaşımında, "Kurban Bayramı öncesi Hayvan Pazarımızı ziyaret ederek üretici ve satıcılarımızla bir araya geldik, taleplerini dinledim. Hepimizin hem fikir olduğu, bu şehre yakışır bir mezbahamızın eksikliği. Seçim öncesi #HaydiBereketOlalım diyerek verdiğim sözün arkasındayım. Bu dönem içinde Eskişehir’e yakışır modern mezbahamızı hizmete sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pazarımızdaki çiftçimize bereketli satışlar diliyor, kurban kesmek isteyen tüm hemşehrilerimi Hayvan Pazarımıza davet ediyorum" ifadelerine yer verdi. 

Hayvan pazarında 3 Haziran’da başlayan satışlar, kurban bayramı boyunca vatandaşlara hizmet verecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@