Ayşen Gürcan: Eskişehir için çözümler üretmeye çalışıyoruz

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Ayşen Gürcan: Eskişehir için çözümler üretmeye çalışıyoruz.

SİYASET 15.06.2024, 03:21 15.06.2024, 03:32
Ayşen Gürcan: Eskişehir için çözümler üretmeye çalışıyoruz

AK Parti il başkanlığınca Kurban Bayramı dolayısıyla Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde düzenlenen bayramlaşma programında AK Partililer bir araya geldi.

Bayramlaşma programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Prof.Dr. Ayşen Gürcan, Fatih Dönmez ve Nebi Hatipoğlu, İl Başkanı Gürhan Albayrak ile partililer katıldı.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Ayşen Gürcan, yaptığı konuşmada, Ankara'da TBMM'de ve bakanlıklara yaptıkları ziyaretlerle Eskişehir için yoğun mesai harcadıklarını belirterek, her hafta bir bakanla görüştüklerini ifade etti. Ayşen Gürcan, "Yaptığımız ziyaretlerle Eskişehir için çözümler üretmeye çalışıyoruz" dedi. Partililerin bayramını kutlayan Ayşen Gürcan, Eskişehir'de AK Parti teşkilatları ile birlikte, birlik içinde çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini ekledi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın da yaptığı konuşmada, 31 Mart'ta yapılan Mahalli İdareler Genel Seçim sonuçlarına değinerek, "Biz AK Parti olarak öyle büyük başarılar yakaladık ki son seçimde karşılaştığımız manzara bizi gerçekten üzdü. Bizi gerçekten beklemediğimiz bir resimle karşı karşıya bıraktı" diye konuştu.

Seçim akşamından itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son derece dinamik bir şekilde bu süreci yönetmek için kolları sıvadığını ifade eden Yalçın, şöyle devam etti: "Genel merkezde şu an her türlü anket çalışması, değerlendirme, yüz yüze görüşme, saha çalışması, sandık bazlı çalışma teker teker yapılıyor. Bir önceki seçimde özellikle sandığa götürmekte zorluk yaşadığımız seçmeni hangi sebeplerle sandığa götüremediklerimizi tek tek tespit ediyoruz. Bu tespitler üzerinden tabii ki belli bir süre zarfında partimizin içinde çeşitli düzenlemeler, yeniden yol haritası belirlemek gibi yöntemleri izleyeceğimizi hepimiz tahmin edebiliyoruz. O yüzden bu seçim sürecinin sonrasında özellikle bugün burada bunu ben bir başlangıç olarak görmek istiyorum. Eskişehir adına, her zamankinden daha yoğun bir şekilde çalışmak, AK Parti, Türkiye adına her zamankinden daha fazla çalışmak ve her zamankinden daha fazla inanmak mecburiyetinde olduğumuzu dile getirmek istiyorum."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@