CHP İl Başkanı Recep Taşel Eskişehir'deki oy hedefini açıkladı

CHP İl Başkanlığının düzenlediği pazar toplantısında konuşan İl Başkanı Recep Taşel, CHP'nin Eskişehir'deki oy hedefini açıkladı...

SİYASET 08.01.2023, 17:17 08.01.2023, 17:22
CHP İl Başkanı Recep Taşel Eskişehir'deki oy hedefini açıkladı

CHP Eskişehir  İl Başkanlığının Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde düzenlediği pazar toplantısında CHP'liler bir araya geldi. Toplantıya CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, CHP İl Başkanı Recep Taşel, CHP il ve ilçe yöneticileri ve CHP'liler katıldı. 

Recep Taşel: Eskişehir'de hedefimiz yüzde 45'e ulaşmak 

Toplantıda konuşan İl Başkanı Recep Taşel, "Eskişehir'de hedefimiz, milletvekilliği seçimi için yüzde 45 oy oranına ulaşmak" dedi. 

Taşel, "Eskişehir’de CHP olarak, çok sayıda yapılan anketlerin ortalama verilere göre açık ara birinci partiyiz. Bu veriler bağlamında; milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, parti okulu koordinatörlerimize ve parti okulu eğitmenlerimize , ETKİ Gençlik gönüllülerimize, öbek sorumlularımıza, gönüllülerimize ve siz tüm yol arkadaşlarımıza yönetim kurulumuz adına teşekkürü bir borç biliriz. Hedefimiz, milletvekilliği seçimi için yüzde 45 oy oranına ulaşmaktır" dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@