CHP'li Çakırözer ve Süllü'den 1 Mayıs ziyareti

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı alanda çalışmalarını sürdüren emekçilerle birlikte kutladı...

SİYASET 03.05.2021, 14:31
CHP'li Çakırözer ve Süllü'den 1 Mayıs ziyareti

. 1 Mayıs’ta Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile Tepebaşı Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi’nin sahada ve şantiyelerde çalışmaya devam eden ekiplerini ziyaret eden CHP’li vekiller, işçilerle birlikte 1 Mayıs’ı kutladı.

İşçilere emekleri için teşekkür eden Çakırözer ve Süllü, “Herkes evindeyken belediyelerimizin emekçileri yol çalışmalarını sürdürüyor, caddelerimizi, sokaklarımızı temizliyor, ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza sıcak yemek götürüyor.  Tüm emekçilerimize emekleri için teşekkür ederiz” dedi.

1 Mayıs'ı alanlarda işçilerle kutladılar
CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda Eskişehir’de Büyükşehir Belediyesi ile Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyesi’nin sahada ve şantiyelerde çalışmalarını sürdüren ekiplerini ziyaret etti. Belediye çalışanlarının 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayan Çakırözer ve Süllü, işçilere emekleri için teşekkür etti. 

Şantiyelere ziyaret
Ziyaretleri kapsamında Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı’nda çalışmalarını sürdüren ESKİ, Park ve Bahçeler Dairesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleriyle alanda 1 Mayıs’ı kutlayan Çakırözer ve Süllü, Kalabak Su Tesisi ile İtfaiye Daire Başkanlığı’nda görevli personeli de ziyaret ederek, teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi temizlik işçilerini de sahada ziyaret etti. CHP’li vekiller, “Eskişehirliler evlerindeyken belediyelerimizin emekçileri hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için alın teri döküyor. Yol bakım onarım ekipleri, temizlik işçilerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.  Çağrımız tam kapanma denilen bu süreçte şantiyelerde, fabrikalarda çalışan emekçilerimizin bir an önce aşılanmasıdır” dedi. 

Aşevi emekçilerine teşekkür
Tepebaşı Belediyesi Nihal-İsmail Akçura Aşevi’ni ziyaret eden milletvekilleri, aşevi personelinin de 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı. Çakırözer ve Süllü, “Belediyelerimiz Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi hemşerilerimize sıcak yemek götürüyor. Koronavirüs nedeniyle evinde izolasyonda olan ve gıda temin etmekte zorluk çeken 65 yaş üstü ile engelli hemşerilerimize de karantina süresi boyunca yemek ulaştırıyor. Özenle ve hijyen kuralları çerçevesinde yemekler hazırlayan ve dağıtımını gerçekleştiren belediyelerimiz ile personeline özverili emekleri için teşekkür ederiz” dedi. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@