CHP'li vekillerden aşevi açıklaması

CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer belediyelerin aşevlerini ziyaret etti.

SİYASET 10.05.2021, 13:23
CHP'li vekillerden aşevi açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur belediyelerin aşevlerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Tepebaşı, Odunpazarı ve Büyükşehir Belediyeleri’nin aşevlerini ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekilleri “Dayanışmanın ve paylaşmanın güzelliğini sosyal belediyecilik anlayışı ile buluşturduğu için başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen olmak üzere Tepebaşı Belediye Başkanımız Dt. Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanımız Av. Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz. Küresel salgın sürecinde tüm engellemelere rağmen yardımsever Eskişehirliler, “Şehir Paylaşmaktır” diyerek belediyelerine sahip çıktı.

Belediye Başkanlarımızın çağrısı ile büyüyen bu dayanışma, tüm şehirde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve Covid19 sebebiyle karantinada olan hemşerilerimize erzak ve sıcak yemek olarak ulaştı. Bu dayanışma örneğini çığ gibi büyüten Eskişehirli hemşerilerimize ve özveri ile gece gündüz çalışarak vatandaşlarımıza hijyen koşullarında yardımları ulaştıran belediye emekçilerine teşekkür ediyoruz. Bu zor günleri birlikte aşacağız” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@