Devlet Bahçeli'den çok sert 'tribün' tweet'leri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den çok sert 'tribün' tweet'leri... Kulüp başkanlarına seslendi.

SİYASET 26.02.2023, 19:23
Devlet Bahçeli'den çok sert 'tribün' tweet'leri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fenerbahçe-Konyaspor maçında tribünlerde atılan hükümet aleyhine sloganlara sert tepki gösterdi. 

Devlet Bahçeli sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 

- Türkiye’miz son yüzyılın en büyük deprem felaketiyle mücadele halindeyken Fenerbahçe-Konyaspor futbol müsabakası esnasında trübünden istifa sloganlarının atılması sorumsuzluk ve şuursuzluktur.

- Bugün oynanacak Galatasaray-Alanyaspor ile Beşiktaş-Antalyaspor kulüpleri arasındaki müsabakalarda aynı şekilde istifa seslerinin yükselmesi halinde futbol kulüplerimizin oyuna geldiği, tuzağa düştüğü de netleşmiş olacaktır.

- Milliyetçi Hareket Partisi depremde hayatını kaybetmiş vatandaşlarımıza yapılan saygısızlığı, ülkemizin böylesi hassas ve acılı günlerinde sporun kirli siyasete alet edilmesini şiddetle kınamaktadır.

- Bütün kulüp başkanlarının müsabakaların ya seyircisiz ya da gerekli tedbirlerin alınarak oynanması hususunda acil ve gerekli adımları atmaları kaçınılmaz görevleridir. Milliyetçi Hareket Partisi konunun takipçisidir.

- Türk futbolunu zillet ve rezalete mahkum etmek isteyenlere göz yummak, alttan almak, sessiz durmak geldiğimiz bu aşamada mümkün değildir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@