Emine Nur Günay'dan yeni müjde geldi 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Han'ın yeni Emniyet Müdürlüğü Binası projesi için ihalenin tamamlandığı müjdesini verdi. 

SİYASET 06.05.2023, 17:33 06.05.2023, 17:36
Emine Nur Günay'dan yeni müjde geldi 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Han yeni Emniyet Müdürlüğü Binası projesi için ihalenin tamamlandığını ve çalışmanın Haziran ayında başlayacağını söyledi. Prof. Dr. Günay, "2 Mayıs 2022 tarihinde ihalesi yapılan Han İlçe Emniyet Binası ve Lojmanı Yapım işi 23.900.000,00 TL bedel ile ihalesi yapılmıştır. İhale itiraz sürecinde olup itiraz süreci bittikten sonra sözleşmesi imzalanarak yapım işine başlanacaktır. Haziran ayı itibari ile yer teslimi yapılarak fiili olarak işe başlanacaktır" dedi. 

"Her aşamasında sayın Ayyıldız ve sayın Nabi Avcı ile görüş alışverişinde bulunduk"

Prof. Dr. Günay ayrıca, ‘’Projenin her aşamasında Valimiz Sn. Erol Ayyıldız ve Prof. Nabi Avcı ile görüş alışverişinde bulunduk. Bodrum, Zemin +3 Normal Kattan oluşan proje toplamda 2000 m2 inşaat alanına sahip olup zemin ve 1. Katta Emniyet binası 3. ve 4. Katta ise 10 adet lojman dairesi bulunacak. Bu yatırım projesinin talimatını veren Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, projeyi gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ve ekibine, himayelerinde yapımı gerçekleşecek proje için Valimiz Sn. Erol Ayyıldız ve Kaymakam V. Sn. Murat Ak’a Hanlı hemşehrilerim adına teşekkür ederim. Enerji Bakanımız Sn. Fatih Dönmez liderliğinde 28. Dönem Eskişehir Milletvekillerimizin Han ilçemize yeni yatırımlar kazandıracağından eminiz" diye konuştu. 

Yorumlar (0)
banner37
banner28

Gelişmelerden Haberdar Olun

@