İsmail Haşim Ateş de istifa etti... Eskişehir milletvekili aday adayı oldu

Eskişehir'de DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Haşim Ateş de il başkanlığı görevinden istifa edip Eskişehir milletvekili aday adayı oldu.

SİYASET 17.03.2023, 15:22 17.03.2023, 15:27
İsmail Haşim Ateş de istifa etti... Eskişehir milletvekili aday adayı oldu

Eskişehir'de DEVA Partisi İl Başkanı, Odunpazarı Belediyesi'nin eski belediye başkanlarından İsmail Haşim Ateş de milletvekili aday adayı olan isimler arasında yer aldı. 

Ateş, il başkanlığı görevinden istifa eden 28.dönem milletvekili seçimlerine aday adaylığı başvurusunda bulundu. Bugüne kadar şehrimiz için yapmış olduğu hizmetlerini milletvekili olarak devam ettirmek istediğini söyleyen olan , tüm aday adaylarına başarı dileklerinde bulundu. 

İsmail Haşim Ateş kimdir?

1961 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Eskişehir'de tamamladı. 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. İngiltere'de dil eğitimi aldı ve bazı mesleki eğitim programlarına katıldı. 1993 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nde yüksek lisansını tamamladı. 1985-1994 yılları arasında çeşitli inşaat şirketlerinde şantiye mühendisliği ve şantiye şefliği yaptı. 1994 yılından beri kendi şirketinde serbest müteahhitlik yapmaktadır. 1999-2004 yılları arasında Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanlığı görevini ifa etti. Eskişehir Ticaret Odası ve Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@