İYİ Parti'li Hatipoğlu'ndan Togg pozu... "Gurur duydum"

Yerli ve milli otomobilimiz TOGG'un Gemlik üretim tesislerini ziyaret eden İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu'ndan Togg paylaşımı ve övgü dolu sözler...

SİYASET 05.09.2023, 17:09 05.09.2023, 17:16
İYİ Parti'li Hatipoğlu'ndan Togg pozu... "Gurur duydum"

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu ile birlikte TOGG Gemlik üretim tesislerini ziyaret eden İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Togg ve Gemlik'teki fabrika ile ilgili övgü dolu ve teşekkür eden paylaşımlarda bulundu. 

"Gittim yerinde gördüm, bir sanayici olarak gurur duydum"

Komisyon Başkanı Mustafa Varank ve diğer üyelerle fabrikayı gezen Nebi Hatipoğlu yaptığı paylaşımda, "TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu olarak, TOGG Gemlik üretim tesislerini ziyaret ettik. Komisyon Başkanımız Sayın Mustafa Varank ve Togg İcra Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Gürcan Karakaş'ın sunduğu bilgilendirme ile projenin detaylarını öğrendik. Gittim yerinde gördüm bir sanayici olarak gurur duydum. Togg’un seri üretime geçmesinde; emeği geçen işçilerimize, mühendislerimize ve şirketlerimize teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi ve tesisteki fotoğraflarını paylaştı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@