Kadir Bozkurt gençlerle buluştu

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, "Gençlerle Sonbahara Veda Buluşması" düzenledi, ilçedeki gençlerle bir araya geldi... Buluşma çok hareketli ve eğlenceli geçti.

SİYASET 03.10.2021, 18:54 04.10.2021, 13:15
Kadir Bozkurt gençlerle buluştu

Eskişehir'de İnönü Belediyesi "Gençlerle Sonbahara Veda Buluşması" etkinliği düzenledi.

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Pınarbaşı Ilıca Havuz Piknik Alanında düzenlenen etkinlikte ilçedeki gençlerle bir araya geldi. 

İnönü Belediyesi Pınarbaşı Ilıca Havuz ve Piknik Alanında gerçekleştirilen buluşmada gençler ve ilçe sakinleri ile bir araya gelen İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, belediye tarafından ilçeye yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu ve gençlerin istek taleplerini dinledi.

Çocuklara ve gençlere yönelik birçok yatırım yapıldı

Bozkurt, gençlere yönelik yatırımlar kapsamında Belediye Spor ve Yaşam Merkezi, halı saha ve voleybol sahası ile zamanlarını verimli geçirecekleri Gençlik Merkezi’ni açtıklarını, kaynaşmalarını sağlamak amacıyla geleneksel hale gelen Halı Saha, Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvaları yaptıklarını, yüzme kursları, Sinema Geceleri, Kültür Gezileri düzenlediklerini belirtti. Gençlerin yetenekli oldukları spor dallarında kendileri geliştirmeleri ve yarışmalara katılmalarını sağlamak için İnönü Belediyesi Spor Kulübü kurduklarını da belirten Başkan Bozkurt, oryantiring sporunda kulüp sporcularının Türkiye’yi Avrupa’da temsil ettiklerini ve birincilik madalyalarını kimseye kaptırmadıklarını sözlerine ekledi.
 

Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, gençlerle İnönü'De yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili, gençlerin istekleri ile ilgili sohbet etti, fikir alışverişinde bulundu. Gençler de Kadir Bozkurt ile fikirlerini paylaştı. 

Halay çektiler, oyunlar oynadılar 

Renkli görüntülere sahne olan buluşma hareketli geçti. Kadir Bozkurt buluşmada gençlerle halay çekti, oyunlar oynadı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@