Kadir Bozkurt'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok özel hediye

TBMM'deki AK Parti Grup Toplantısı'na Eskişehir'den İnönü ve Han ilçesinden de çok sayıda AK Partili katıldı. Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay ve İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi.

SİYASET 18.01.2023, 19:55 20.01.2023, 13:41
Kadir Bozkurt'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok özel hediye

TBMM'de bugün gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısı'na Eskişehirliler damga vurdu. 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay ve İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ile beraber İnönü ve Han ilçelerinden çok sayıda vatandaş TBMM'deki grup toplantısına katıldı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını dinledi. 

Konuşma sonrasında AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay ve İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. 

Kadir Bozkurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ertuğrul Gazi kılıcını takdim etti 

Günay ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda, "İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a Ertuğrul Gazi Kılıcı’nı takdim etti. Sayın Cumhurbaşkanımıza Eskişehirli hemşerilerimizin sevgi ve hürmetlerini ilettik" dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İnönülülerin selamlarını ileten Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'un Ertuğrul Gazi Kılıcı sürprizinden büyük memnuniyet duyan Cumhurbaşkanı Erdoğan da Eskişehir'e ve İnönü'ye selamlarını ileterek teşekkür etti. 

Ankara'ya İnönü çıkarması 

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönü ve Han ilçe teşkilatlarından çok sayıda AK Partili ile TBMM'ye gitti ve AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof.Dr. Nabi Avcı ve Prof.Dr. Emine Nur Günay ile birlikte TBMM grup toplantısına katıldı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını dinledi. 

Emine Nur Günay, büyük katılımlı ziyaretle ilgili paylaşımlarında, "Gazi Meclisi’mizde İnönü ve Han  İlçe teşkilatlarımızı ağırladık, haftalık grup toplantımıza katıldık. İlçelerimizdeki son gelişmeler ve 2023 seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulunduk" dedi. 

Yorumlar (0)
banner37
banner28

Gelişmelerden Haberdar Olun

@