banner163

Kılıçdaroğlu'nun acı günü... Eskişehir'de uğurlandı

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi, Selvi Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ Eskişehir’de düzenlenen törenle uğurlandı. Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi cenaze töreni için Eskişehir'e geldi.

SİYASET 10.05.2023, 13:24 10.05.2023, 13:29
Kılıçdaroğlu'nun acı günü... Eskişehir'de uğurlandı

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi, Selvi Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ Eskişehir’de düzenlenen törenle uğurlandı. 

Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü ve Alzheimer Konukevi’nde bir süredir tedavi gören Prof. Dr. Hüseyin Özdağ, rahatsızlığı sonucu dün kaldırıldığı Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun ağabeyi olan emekli akademisyen Özdağ için Hacı Bektaş Veli Kültür Vakfı Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, AK Parti MKYK Üyesi Burhan Sakallı, merhumun ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Zatürre ve solunum yetmezliği sonucu hayatını kaybeden Prof. Dr. Hüseyin Özdağ, cenaze namazının ardından Eskişehir Asri Mezarlığı’na defnedildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@