Mehmet Özhaseki Afyon'da konuştu: Allah Devlet Bahçeli'den razı olsun

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar'da AK Parti teşkilatı ile bir araya geldi, açıklamalarda bulundu... "Allah Devlet Bahçeli Bey'den razı olsun..."

SİYASET 24.11.2021, 21:03 24.11.2021, 21:09
Mehmet Özhaseki Afyon'da konuştu: Allah Devlet Bahçeli'den razı olsun

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet ÖzhasekiAfyonkarahisar ziyaretlerinde Vali Gökmen Çiçek'i de ziyaret etti. Ziyaret, basına kapalı gerçekleşti.

Daha sonra AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına geçen Özhaseki, burada yaptığı konuşmada gündeme dair açıklamalarda da bulundu. 

Seçimin 2023'te olacağını kaydeden Özhaseki, şöyle konuştu: "Bu seçim, Türkiye'de yapılan seçimlerin adeta anası gibi bir seçim. En önemli seçim. Neden diyecek olursanız, bu seçimi dünya takip ediyor. Amerika Birleşik Devletleri takip ediyor mu? Ediyor. Amerika seçimlerinde Biden derdini anlatacağına Türkiye'yi karalayarak seçim kampanyası yapıyor. Cumhurbaşkanımızın adını vererek yapıyor. 'Türkiye'deki seçimlerde şöyle olmalı, böyle olmalı.' diyerek o kadar içine işlemiş ki Amerika'nın Ortadoğu'daki bütün planlarını ve tuzaklarını bozduğumuz için Türkiye'yi düşünerek adam seçim kampanyası yapıyor."

Amerika'nın müdahil olduğu ve Ortadoğu'daki bütün hedeflere ulaşabilmek için AK Parti'yi iktidardan göndermeyi hedeflendiği bir seçime doğru gittiklerini dile getiren Özhaseki, şöyle devam etti:

"Amerika'nın şimdiye kadar herhangi bir bölgeye gidip de iyilik, hayır, demokrasi, hoşgörü, insanlık götürdüğünü gördünüz mü? Irak'a girdiler, Suriye civarında, DEAŞ'ı bahane ederek geldiler Afganistan'a, Afrika ülkelerine her tarafa girdiler. Hangisine hayır götürdüler şimdiye kadar? Şer, bela, kan ve gözyaşı götürdüler. Şimdi de Türkiye seçimlerini takip ediyorlar. Avrupa'da sicilli Türkiye düşmanı ülkeler görünüşte medeni, dost gibi duruyorlar ama arkadan her numarayı çeviriyorlar. Onlar da bu seçimlere müdahildir. Yer altındaki örgütler PKK gibi lanet bir örgüt 50 yıldır bu milletin başına bela ve kardeş kavgasına sebebiyet verdikleri ortamda yüzlerce binlerce yavrumuzun da katilleri. Bu seçimde bize karşılar diğerleri gibi Avrupa'dakiler gibi. FETÖ gibi din tarafından Amerika tarafından getirilip burada örgütlenmiş ve 15 Temmuz'da gerçek yüzü ortaya çıkan bir örgütle bizim gitmemizi istiyor ve bize karşılar."

"Allah Devlet Bahçeli Bey'den razı olsun, dimdik duruyor"

"Bu arada Meclisteki ana muhalefetin başını çektiği bir grup da bizim gitmemizi istiyor" diyen Özhaseki, "Aynı öbürleri gibi. Öyle bir grup ki ortada CHP var zaten kendi içinde 3-5 parçası var. Ama bir tarafına milliyetçi olduğunu söyleyen bir partiyi almışlar." dedi.

Muhalefeti bir uzantısının da HDP olduğunu vurgulayan Özhaseki, 84 milyonun bu durumu bildiğini söyledi.

Özhaseki, muhalefetin şehit cenazelerinde "Kandil'i yerle bir edeceğiz." dediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Kılıçdaroğlu, Kandil'i yerle bir edeceksen önce tezkere alman lazım. Tezkereye 'Evet' deseydin önce. Oraya nasıl gideceksin kardeşim sen. Tezkereye 'Hayır' diyerek Kandil nasıl yıkılır. Sen bir kez olsun PKK'yı kına, HDP'ye destek verdiği için kız bakalım. Hadi bir kere yap bu işi. Hayır onları da yanında tutabilmek adına söylemedikleri bir ortakları daha var. Bir de Türkiye'de iktidar ümidi olmayan sıfır küsürlü partiler var birkaç tane onları da yanına almışlar hep birlikte bir şebeke oluşturmuşlar. Bize çok iş düşüyor. Allah Devlet Bahçeli Bey'den razı olsun. Dimdik duruyor. Çünkü onun kaygıları ile bizim kaygılarımız aynı. Bu vatanın birliği, dirliği bölünmezliği üzerine kurulu. Ondan sonrasını hallederiz Allah'ın izniyle."

Özhaseki, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Ulucay ile Gedik Ahmet Paşa İlkokulunu ziyaret ederek öğretmenlere "Öğretmenler Günü" dolayısıyla karanfil takdim etti.

Özhaseki ve beraberindekiler, Afyonkarahisar'daki belediye başkanlarıyla istişare toplantısına katıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@