Milletvekili Günay baba ocağında öğrencilerle buluştu... "Sakın hayallerinize sınır koymayın"

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, baba ocağı Mihalıççık'ta 1,5 yıl aradan sonra yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri ziyaret etti, tavsiyelerde bulundu.

SİYASET 06.09.2021, 12:18
Milletvekili Günay baba ocağında öğrencilerle buluştu... "Sakın hayallerinize sınır koymayın"

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, baba ocağı Mihalıççık'ta 1,5 yıldan sonra yüz yüze eğitime başlayan Şehit Münir Yıldızak Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerini, Mihalıççık Kaymakamı Onur Aykaç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Demirtaş ile okulun ilk gününde ziyaret etti. Okul Müdürü Orhun Özel’den bilgi aldı, Edebiyat Sokağı’nı gezdi.  

Prof. Dr. Günay “Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Pandemi nedeniyle kesintiye uğrayan çocuklarımızın eğitimlerinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi ve bir daha kesintiye uğramaması tek temennimiz. Çocuklarımız başarılar diliyor, emekleri ödenemeyecek eğitim camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

"Sakın hayallerinize sınır koymayın"

Prof. Dr. Günay öğrencilere, ‘’Sevgili gençler, uzun bir aradan sonra tekrar bir aradasınız.  Pandemi nedeniyle arkadaşlarınızdan hocalarınızdan uzak kaldınız ancak şimdi yeniden okuldasınız. Maske, mesafe ve hijyene dikkat ederek öğreniminizi sürdüreceksiniz inşallah. Benim babam da bu sıralarda okumuştu. Bu sıralarda aldığı eğitim ile önce doktor oldu. Sonra Eskişehir Milletvekili oldu. Biz de sizlerin başarılarına tanık olmak, sizleri çok farklı alanlarda konularında uzman yetişkinler olarak görmek istiyoruz. Sakın hayallerinize sınır koymayın. Disiplinli çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bizler her zaman size destek vermeye hazırız’’ diye seslendi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@