Milletvekili Günay ETO üyelerinin taleplerini dinledi 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay, ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret etti, şehir merkezi ve ilçelerde yürütülen yatırımlar hakkında bilgi vererek, ETO üyelerinin talep ve beklentilerini dinledi.

SİYASET 12.09.2021, 13:53 12.09.2021, 13:59
Milletvekili Günay ETO üyelerinin taleplerini dinledi 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Günay, ETO Başkanı Güler ile hem ülke ekonomisindeki gelişmeler hem de şehir merkezi ve ilçelerde yapılan yatırımlar hakkında istişarede bulundu.

"İş dünyasından gelen taleplerin gerçekleşmesi için çalışıyoruz"

Şehir merkezi başta olmak üzere ilçelerdeki yatırımların son durumu hakkında ETO Başkanı Metin Güler’e bilgi veren Günay, Eskişehir ekonomisinin tarımdan ticarete her yönüyle gelişmesi için çaba gösterdiklerinin altını çizdi. STK ve ekonomi kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle iş camiasının nabzını da tuttuklarını belirten Günay, iş dünyasından gelen talepleri yerine getirmek için çaba gösterdiklerini ifade etti. 

"Üyelerin beklentileri için her kuruluşla irtibat halindeyiz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ETO Başkanı Metin Güler, oda üyelerinin beklenti ve taleplerini de AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay’a iletti. Güler ayrıca, Eskişehir Ticaret Odası’nın yürüttüğü gelinlik ve konfeksiyon, bilişim ve yazılım, e-ticaret sektörüne yönelik projeler hakkında da Milletvekili Günay’a bilgi verdi. Güler üyelerin beklentilerinin karşılanması için ilgili tüm kurumlarla irtibat ve istişare halinde olduklarını
dile getirdi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@